Офіційний сайт Добровеличківської селищної ради » Новини » Оздоровлення та відпочинок дітей 2023

Оздоровлення та відпочинок дітей 2023

Чи будуть надаватися пільгові путівки для оздоровлення і відпочинку дітей, для якої категорії ?

Так. Зокрема готується відкриття оздоровчих змін в «Артеку», в тих його таборах, які знаходяться в безпечних регіонах України. Відповідно на оздоровлення в них можуть претендувати:

1. 1. діти-сироти,
  2. 2. діти, позбавлені батьківського піклування,
  3. 3. діти, один з батьків яких загинув (пропав безвісти, або помер внаслідок поранення, контузії, чи каліцтва, чи захворювання, отриманого внаслідок участі у військових діях) , здійснюючи заходи із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі збройної агресії російської федерації,

4. рідні діти батьків – вихователів, які проживають в одній прийомній сім’ї,

5. діти з малозабезпечених сімей (отримують відповідну допомогу в УСЗН).

Чи планується оздоровлення дітей – з числа вимушено переселених осіб за рахунок державних коштів?

Так. Вже запущено механізм експериментального проєкту оздоровлення дітей з інвалідністю, або дітей з багатодітних сімей з числа вимушено переселених малозабезпечених сімей в дитячих закладах оздоровлення та відпочинку вищої категорії, що розташовані в карпатському регіоні, за принципом « гроші ходять за дитиною» за допомогою «Дії» і «Є – допомоги». Батьки мають здійснити певний алгоритм дій, щоб скористатися запропонованими державою коштами для оздоровлення і відпочинку своїх дітей (Дивитися нижче).

Бажаючим оздоровити своїх дітей у відповідних таборах прохання звернутися до відділу соціального захисту населення виконавчого органу Добровеличківської селищної ради – Апарату ради за адресою                         вул. Незалежності, 112. При собі мати відповідні документи, які підтверджують категорію.