Офіційний сайт Добровеличківської селищної ради » Новини » До уваги операторів ринку, що займаються реалізацією харчових продуктів!

До уваги операторів ринку, що займаються реалізацією харчових продуктів!

Відповідно до листа Головного управління Держпродспоживслужби в Кіровоградській області №ПОВ-02.1/178 від 03 липня 2023 року щодо інформаційного повідомлення системи швидкого реагування по харчових продуктах та кормах (RASFF) від 30 червня 2023 року № 2023.3843-fup2 Новоукраїнське районне управління повідомляє про виявлення новітнього харчового інгредієнту L-альфа-гліцерилфосфорилхолін (альфа-GPC) у харчовій добавці,  що експортувалась з Польщі (виробник: Fitness Authority Sp. z o.o, Otomin ) до України (отримувач: UA FITONE DISTRIBUTION, вул. Ярмакова, 1, м. Кременчук, Полтавська обл., 39600).

Наголошуємо, що у випадку виявлення вищевказаного харчового продукту оператори ринку повинні негайно вилучи дану продукцію з обігу та повідомити Новоукраїнське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Кіровоградській області, що знаходиться за  адресою: вул. В Бровченка, 30, м. Мала Виска, Новоукраїнського району Кіровоградської області або на електронну адресу: 13.dpss.kr@ukr.net