Офіційний сайт Добровеличківської селищної ради » Новини » 27 липня - День медичних працівників

27 липня - День медичних працівників

Указом Президента України № 327/2023 від 13 червня 2023 року,  ураховуючи значення сфери охорони здоров’я та внесок її працівників у забезпечення життєво важливих інтересів людини, суспільства і держави, засвідчуючи відданість медичних працівників справі надання медичної допомоги, збереження здоровʼя та рятування людських життів, на підтримку ініціативи Міністерства охорони здоровʼя України встановлено професійне свято працівників сфери охорони здоровʼя — День медичних працівників, яке відзначатиметься щороку 27 липня.

Шановні медичні працівники та ветерани галузі охорони здоров’я!

Прийміть найщиріші вітання із професійним святом.

Ви присвятили себе одній з найшляхетніших професій, адже оберігаєте найцінніше  – людське життя!

У цьому щоденному, відданому служінні ви часто не маєте права на спокій, відпочинок, власні емоції чи навіть страх. Ви завжди поруч вдень і вночі, аби встигнути допомогти хворому!

Сьогодні, коли наша країна знаходиться в умовах повномасштабної війни з росією,  ми як ніколи усвідомлюємо важливість вашої роботи.

Ви стоїте на цілодобовій сторожі людського життя. Не шкодуючи власного здоров’я, ви залишаєтесь на передовій та рятуєте життя мирних жителів та воїнів-захисників.

Ми вдячні вам за ваші добрі серця та золоті руки, високий професіоналізм та щоденну виснажливу працю.

З нагоди свята щиро бажаємо вам міцного здоров’я, миру, добробуту, родинної злагоди, успіхів у вашій нелегкій роботі. Нехай добро, яке ви робите, повертається до вас сторицею.

Дякуємо вам за все, наші ангели-охоронці в білих халатах!

З повагою,  селищний голова                             Володимир ОСІЄВСЬКИЙ