Офіційний сайт Добровеличківської селищної ради » Новини » ВІТАННЯ!

ВІТАННЯ!

Шановні жителі Добровеличківської громади!

24 серпня Україна відзначає найбільше державне свято – День Незалежності. Воно встановлене на честь виняткової історичної події – ухвалення у 1991 році Верховною Радою Української РСР Акта проголошення незалежності України. Цей документ увінчав тисячолітні прагнення Українського народу мати власну суверенну державу і самостійно визначати свою долю.

Прийміть найщиріші вітання з нагоди Дня Незалежності України, зі святом, яке має велике загальнодержавне значення, як уособлення суспільної злагоди і миру, єднання людей в ім’я процвітання рідної країни.

Ми маємо пам’ятати про героїв України різних часів, які загинули за те, аби  українці жили у вільній, незалежній державі. Низький уклін усім, хто сьогодні на передовій захищає територіальну цілісність України та оберігає нас від ворога.

Ми в скорботі схиляємо голови перед полум’яними серцями кращих синів і дочок, котрі віддали життя у боротьбі з ворогом.

Дорогі друзі!

Зичимо вам і вашим рідним миру, спокою та злагоди, міцного здоров'я, щедрої долі, успіхів у всіх справах і починаннях заради процвітання незалежної  України та її народу!  Хай ваші серця будуть сповнені гордістю за нашу державу, прагненням до єднання та порозуміння, а джерело віри, надії та любові до України буде невичерпним.

СЛАВА УКРАЇНІ!

ГЕРОЯМ СЛАВА!