Офіційний сайт Добровеличківської селищної ради » Новини » 1 ВЕРЕСНЯ - ДЕНЬ ЗНАНЬ

1 ВЕРЕСНЯ - ДЕНЬ ЗНАНЬ

Дорогі школярі, шановні вчителі

та працівники навчальних закладів!

Щиро вітаємо вас з чудовим, хвилюючим святом - Днем знань!

Саме в День знань відкривається незвіданий, цікавий і нелегкий шлях до пізнання, до нових звершень, до самостійного життя.

Цього року навчання починається для всіх по-різному: хтось далеко від дому – в інших країнах. Хтось дистанційно – в онлайн-форматі. Хтось у рідній школі, але все ж не у спокої. Однак важливо, що навчальний рік починається. Важливо, що навчання триває.

В умовах воєнного стану поновлення освітнього процесу є справжнім викликом для освітян, школярів та батьків. Та керівництвом громади, педагогічними працівниками спільно з батьками буде вжито всіх необхідних заходів для належного безпечного проходження навчального процесу.

З нагоди свята бажаємо усім школярам підкорити нові вершини знань, зустріти добрих і надійних друзів та досягти омріяної мети. Ми переконані, що ваші здібності та наполегливість стануть запорукою визначних успіхів у дорослому житті, а сприятимуть цьому — високі стандарти української освіти, рівні можливості в її здобутті для кожної дитини.

Ми щиро вдячні вчителям, які щедро діляться своїми знаннями, плекають справжніх патріотів нашої держави. Їх мудрість і великодушність залишається з вихованцями на все життя.

Нехай цьогорічний День знань несе мир та спокій у кожну школу, у кожну родину!

Зі святом, дорогі друзі! Щасти Вам!

З повагою  селищний голова                              Володимир ОСІЄВСЬКИЙ