Офіційний сайт Добровеличківської селищної ради » Новини » 3 ВЕРЕСНЯ - ДЕНЬ ПІДПРИЄМЦЯ

3 ВЕРЕСНЯ - ДЕНЬ ПІДПРИЄМЦЯ

Шановні підприємці,

представники малого та середнього бізнесу!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята – Дня підприємця!

Ми щиро вдячні вам, що зуміли організувати свою власну справу, втілити в життя нові ідеї та проекти. Своєю невтомною працею ви активно сприяєте поступальному розвитку нашої громади та країни в цілому, створюєте нові робочі місця, постачаєте на ринок вітчизняні товари і послуги, наповнюєте  місцевий бюджет.

В умовах повномасштабного російського вторгнення  частина підприємців взяли зброю та добровільно вступили до лав Збройних Сил України, Територіальної оборони та інших військових підрозділів. І сьогодні вони мужньо боронять святу українську землю від ворога.

Інші активно займаються волонтерською діяльністю. Забезпечують всім необхідним наших захисників на фронті та допомагають внутрішньо переміщеним особам.

Ми вдячні усім підприємцям, хто на своєму місці працює для Перемоги над ворогом. Ви справжній приклад патріотизму та любові до своєї нації, своєї країни.

Бажаємо вам міцного здоров’я, миру, невичерпної енергії, подальших успіхів у розвитку підприємницької діяльності на благо і процвітання незалежної України!

Разом ми втримаємо «економічний фронт» та продовжимо допомагати нашим воїнам. Завдяки вам Україна вистоїть та здобуде Перемогу.

Слава Україні!

Слава Збройним Силам України!

Слава українським підприємцям!

З повагою  селищний голова                              Володимир ОСІЄВСЬКИЙ