Офіційний сайт Добровеличківської селищної ради » Новини » #Тиждень_громадянського_суспільства_2023

#Тиждень_громадянського_суспільства_2023

Міністерство культури та інформаційної політики України повідомляє про початок підготовки до Тижня громадянського суспільства.

Тиждень проводитиметься в межах реалізації Національної стратегії сприяння розвитку громадянського суспільства в Україні.

Цього року він буде проходити вперше – в період з 11 вересня до 17 вересня 2023 року.

Партнерами МКІП у проведенні Тижня є Секретаріат Кабінету Міністрів України, центральні органи виконавчої влади, обласні військові адміністрації, ГО “Центр демократії та верховенства права”, “Український незалежний центр політичних досліджень”, “Ініціативний центр сприяння активності та розвитку громадського почину “Єднання”, Програма розвитку ООН в Україні.

Водночас запрошуємо й інші заінтересовані організації (органи місцевого самоврядування, інститути громадянського суспільства, міжнародні організації) долучитися до проведення Тижня, запланувавши відповідні публічні заходи.

Якщо ваша організація планує провести подію в рамках Тижня громадянського суспільства, пропонуємо вам заповнити форму за посиланням: https://forms.gle/qB7ZfQjUJ3FVHrbQ8.

Якщо ви зацікавлені взяти участь як учасник та отримати Дайджест Тижня з анонсами подій – просимо вас заповнити наступну форму: https://forms.gle/z4DihTG4FWN41K3c6.

Відповіді приймаються до 7 вересня 2023 року.

#Тиждень_громадянського_суспільства_2023