Офіційний сайт Добровеличківської селищної ради » Новини » Всеукраїнська інформаційна кампанія «Робота для ВПО: ти потрібен!»

Всеукраїнська інформаційна кампанія «Робота для ВПО: ти потрібен!»

З початком вторгнення російських військ на територію України значна кількість громадян були змушені покинути свої домівки.

За даними Міністерства соціальної політики України, наразі кількість офіційно зареєстрованих внутрішньо переміщених осіб (надалі - ВПО) в країні досягає 4,9 млн громадян.

Вирішення питань щодо надання допомоги ВПО, особливо їх працевлаштування, знаходяться в найвищому пріоритеті роботи уряду.

Так, між Міністерством соціальної політики, Державною службою зайнятості та Міністерством з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій налагоджена співпраця щодо надання допомоги переселенцям, які виявили бажання шукати роботу.

Державна служба зайнятості пропонує ряд сервісів та послуг, спрямованих на сприяння у працевлаштуванні переселенців на новому місці.

Слід звернути увагу, що для того, щоб скористатися деякими послугами, людям зовсім не обов’язково реєструватися в центрі зайнятості.

Це, зокрема - підбір роботи, профорієнтаційні послуги, отримання ваучера на навчання тощо.

Роботодавці теж можуть скористатися програмами отримання компенсацій за працевлаштування внутрішніх переселенців.