Офіційний сайт Добровеличківської селищної ради » Новини » НАШИМ БІЙЦЯМ ДЛЯ УКРІПЛЕННЯ БЛІНДАЖІВ ПОТРІБНІ МАТЕРІАЛИ

НАШИМ БІЙЦЯМ ДЛЯ УКРІПЛЕННЯ БЛІНДАЖІВ ПОТРІБНІ МАТЕРІАЛИ

Шановна громадо, наш ворог вирізняється своєю підлістю та цинізмом. Вдень вони просторікують про режим тиші, а уночі сиплять на наші позиції артилерійські снаряди та міни усіх калібрів. Звісно ж, питання захисту наших бійців від обстрілів виходить на перший план.

Треба зважати і на погоду: надворі вже холодно, а попереду взагалі зима. Між тим, солдатам на позиціях, потрібно десь жити. Армійські укриття треба зводити швидко й оперативно, до того ж, вони мусять забезпечувати надійний захист від куль та вибухів.

Сьогодні найшло звернення від наших земляків-військовослужбовців Віталія Ковальчука та Олександра Гнидюка, з потребою матеріалів для облаштування бліндажів для 41 ОМБр, 43 ОАБр.

Для бійців, які зараз захищають наш мир та спокій, для укріплення захисних бліндажів на передовій лінії необідно: ломи – 4шт., відра – 10 шт., сокири – 10 шт., фомки – 4шт., кувалда – 6 шт., молоток – 7 шт., будівельний степлер/скоби – 2шт., шуруповерт – 2 шт., акумуляторні болгарки/диски – 2шт., болгарка велика провідна 1шт., зварювальний апарат (розхідники і маски) -1шт., перетворювач напруги – 1шт., лопати совкові + штикові, палатка десятимісна- 1шт., паяльна лампа – 1 шт., чайник, каструля, сковородка, казан, бочки для питної води, плівка полиетиленова, саморізи (50, 75, 100, 120), цвяхи, утеплювач, монтажна піна, дріт (проволка 2,4), сітка Рябиця – 60кв.м., розетки/вимикачі/патрони/автомати, ТЕНи.

Звертаюся з проханням активно долучитися до збору даних матеріалів, керівників підприємств усіх видів діяльності та жителів Добровеличківської громади.

Пункт збору допомоги:

Добровеличківська селищна рада (звертатися до Світлани ОБЖЕЛЯН)

Лише спільними діями зможемо наблизити нашу Перемогу.

Селищний голова Володимир Осієвський!