Офіційний сайт Добровеличківської селищної ради » Новини » 1 жовтня - День захисників і захисниць України

1 жовтня - День захисників і захисниць України

Указом Президента України № 455/2023 від 28 липня 2023 року внесено зміни до  відзначення знаменних і пам’ятних дат. Так, починаючи з 2023 року, 1 жовтня встановлено День захисників і захисниць України.

Шановні жителі громади, дорогі наші захисники та захисниці України,

відважні сини та дочки українського народу!

Щиро вітаємо вас з Днем захисників і захисниць України, святом тих, хто незламно бореться за свою рідну землю!

Український народ це свято відзначає в день великого православного свята - Покрови Пресвятої Богородиці. Саме Свята Покрова здавна була заступницею і покровителькою українського козацтва, а тепер і Українського війська. Ці знаменні свята тепер навіки нерозривно пов’язані між собою, оскільки символізують зв’язок поколінь, давню історичну традицію та вікову славу Українського війська.

В цей день ми вшановуємо всіх, хто боронив Україну в минулому, і всіх, хто захищає її суверенітет та незалежність тепер. Ми вдячні захисникам, хто перемагав тоді, і всім, хто неодмінно переможе зараз, у повномасштабній війні, яку розв'язала проти нас підступна росія. Переможе так, що це стане вінцем успіху боротьби багатьох поколінь нашого народу. Народу, який завжди найбільше хотів одного – волі. Для себе й для своїх дітей.

Сьогодні ми низько схиляємо голови, згадуючи Героїв, які загинули за волю України. Хто віддав своє життя захищаючи рідну землю, адже найвищим рівнем любові до Батьківщини є готовність боронити її ціною власного життя.

Ми віддаємо глибоку шану батькам та матерям за те, що виростили і виховали дітей, які без миті роздумів та вагань вступили в нерівний бій з ворогом за життя та мир, за спокій і щастя на Богом даній нам землі.

Ми вдячні вам, наші захисники й захисниці, за героїзм і мужність у боротьбі з ворогом, які ви сповна віддаєте за щасливе майбутнє прийдешніх поколінь.

Бажаємо вам миру, міцного здоров’я, родинної злагоди, добра, сили духу та наснаги на успішні справи в ім’я України, в ім’я нашої ПЕРЕМОГИ!

Слава Героям! Слава Україні!

РАЗОМ МИ ПЕРЕМОЖЕМО!

З повагою  селищний голова                              Володимир ОСІЄВСЬКИЙ