Офіційний сайт Добровеличківської селищної ради » Новини » Ярмарок на підтримку Збройних Сил України

Ярмарок на підтримку Збройних Сил України

27 жовтня 2023 року, о 9:00 год. в селищі Добровеличківка (вул. Центральна, навпроти суду) відбудеться благодійний ярмарок для збору коштів воїнам 71 окремої єгерської бригади.

Захід пройде за участі українського актора театру, кіно і дубляжу Михайла Жоніна. Це частина загальноукраїнського проєкту «Разом до Перемоги!», під час якого Михайло Жонін та його команда збирають гроші на підтримку військових по всій Україні.

Запрошуємо підприємців громади, комунальні заклади, заклади освіти та культури, а також талановитих майстрів, долучитися до участі в благодійному ярмарку, представивши свою продукцію та вироби.
Ласкаво просимо приєднатись до благодійності, адже такого роду заходи — це свято, де є бажання поділитися добром, можливість зробити хорошу справу, а в данному випадку - підтримати воїнів, що знаходяться на лінії фронту, щохвилинно нас захищаючи.

З організаційних питань звертайтеся: Кирилюк Світлана Вікторівна (097 95 24 622).