Офіційний сайт Добровеличківської селищної ради » Новини » Як впровадити програму стажування для молоді? Посібник для органів місцевого самоврядування

Команда Міжнародного республіканського інституту «IRI Ukraine» презентувала посібник «Як впровадити програму стажування для молоді?». Його розробили для органів місцевого самоврядування на основі практичного досвіду впровадження пілотних програм стажування в громадах у межах програми USAID «Мріємо та діємо».

Посібник містить покрокові інструкції та рекомендації для органів місцевого самоврядування, як впровадити програму стажування для молоді.

Крок 1. Визначення потреб і спроможності органів місцевого самоврядування, портрета стажера і підготовка до запуску програми стажування.

Крок 2. Анонс програми стажування та відбір учасників і учасниць.

Крок 3. Проведення програми стажування.

Крок 4. Завершення та оцінювання програми стажування.

Завантажити посібник можна за посиланням.

Програма  «Мріємо та діємо» впроваджується за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) та виконується IREX у партнерстві з Будуємо Україну разом (БУР), центром «Розвиток корпоративної соціальної відповідальності» (CSR Ukraine), Making Cents International (MCI), Міжнародним республіканським інститутом (IRI) та Zinc Network.