Офіційний сайт Добровеличківської селищної ради » Новини » Карта пунктів незламності Дії

Карта пунктів незламності Дії

+1 послуга в Дії: дізнавайтеся, де найближчий Пункт незламності, за кілька кліків.

Запустили нову послугу. Тепер у Дії доступна карта з розташуванням Пунктів незламності. Українці зможуть знайти найближче місце, де зарядити телефон, зателефонувати рідним або провести Zoom.

Як переглянути карту

Зайдіть у Дію натисніть Послуги Пункти незламності виберіть свою область завантажте карту. Все готово! Тепер вона доступна для використання офлайн.

Застосунок покаже всі Пункти незламності в радіусі 1,5 км. Також ви зможете вибрати важливі для вас умови: пандус, інтернет, мобільний зв’язок, генератор тощо. Знаходьте пункт, який вам підходить, а карта прокладе найкоротший маршрут до нього.

З міркувань безпеки карта недоступна в Херсонській, Донецькій, Запорізькій, Луганській областях та частково Харківській, Чернігівській, Дніпропетровській, Миколаївській.

Завантажуйте карту, щоб блекаути на застали вас зненацька.

Послугу розроблено Міністерством цифрової трансформації спільно з Міністерство розвитку громад, територій та інфраструктури України й обласними військовими адміністраціями.