Офіційний сайт Добровеличківської селищної ради » Новини » ВІТАННЯ!

ВІТАННЯ!

Шановні працівники радіо, телебачення  та зв’язку!

Прийміть щирі вітання з  професійним святом!

Дякуємо всім журналістам, які з перших днів повномасштабного вторгнення військ рф оперативно інформують населення про різні події в "гарячих точках" країни, з життя прифронтових міст, про події країни та світу. А також тим, хто в складних умовах сьогодення, забезпечує безперебійну роботу засобів масової інформації та надає можливість постійно бути на зв’язку.

Бажаємо всім вам міцного здоров’я, мирного неба, злагоди і достатку в родинах,  успіхів та добробуту, професійного зростання,  невичерпної енергії, творчих ідей та втілення їх у життя. Хай всі ваші сміливі плани будуть реалізовані, а праця винагороджуються вдячністю і повагою українців.  Нових звершень, вдячних читачів, глядачів і слухачів, усіх земних благ, гараздів та Божого Благословення.

З повагою,  селищний голова                              Володимир  ОСІЄВСЬКИЙ