Офіційний сайт Добровеличківської селищної ради » Новини » Оголошення

До уваги сільськогосподарських підприємств!

Посушливі погодні умови вересня поточного року не сприяли появі дружніх сходів озимих культур в оптимальні терміни, що створили негативний вплив для нормального розвитку рослин.

Тому на сьогодні одним із головних питань захисту посівів озимих культур є застосування біологічних препаратів від мишоподібних гризунів.

Бактоцид – один із ефективних, екологічно-безпечних біологічних препаратів для їх знищення. Виготовляється із розпареного зерна, яке обробляють бактеріями мишиного тифу.

Просимо суб’єктів господарювання при проведенні обстеження та виявленні на 1 га 3-5 і більше колоній, вчасно провести винищувальні заходи.

З питань придбання та отримання консультації по застосуванню препарату необхідно звернутися до Державної установи “Кіровоградська обласна фіто санітарна лабораторія”. Адреса: м. Кропивницький, вул. Кургана, 62 тел./факс (0522)27-07-25.