Офіційний сайт Добровеличківської селищної ради » Новини » ВІТАННЯ!

ВІТАННЯ!

Шановні працівники сільського господарства!

Шановні аграрії!

Вітаємо вас із професійним святом – Днем працівників сільського господарства!

Висловлюємо шану і подяку всім, хто з року в рік забезпечує стабільність агропромислового комплексу громади – хліборобам, механізаторам, агрономам, тваринникам, всім, чиє життя невід’ємно пов’язане із сільськогосподарським виробництвом. Навіть у такі важкі для країни часи, ви працюєте, незважаючи ні на що. Ви долаєте всі труднощі та перешкоди, бо на вас лежить величезна відповідальність перед Батьківщиною та народом України. Ви допомагаєте нашим захисникам у боротьбі за незалежність та територіальну цілісність України. Тому що, тільки разом ми відбудуємо країну і відновимо економіку після нашої перемоги.

Нехай ваша віддана праця і надалі служить на користь державі, на благо України. Бажаємо міцного здоров’я, щастя, добра та наснаги. Нехай щедро родять ниви, хай над ними буде мирне небо, завжди світить сонце,а в кожному домі будуть добро та злагода!

З повагою, селищний голова                              Володимир  ОСІЄВСЬКИЙ