Офіційний сайт Добровеличківської селищної ради » Новини » ВІТАННЯ!

ВІТАННЯ!

Шановні воїни десантно-штурмових військ, прийміть щирі вітання з нагоди професійного свята!

Десантно-штурмові війська Збройних Сил України - це окремий рід військ у складі Збройних Сил України, призначений для дій у тилу противника, дій у ході спеціальних, антитерористичних та миротворчих операцій і виконання завдань, які неможливо ефективно вирішити іншими силами та засобами.

Ви завжди перші там, де найважче та небезпечніше. Ви одні з перших, хто пішов на захист східних кордонів України 2014-го, ви ті, хто перший зробив постріл у відповідь. Перші, хто зазнав втрати…

Ваша почесна місія забезпечення обороноздатності держави, ваша хоробрість, професіоналізм та самовідданість, яку ви щоденно виявляєте у боротьбі за свободу, незалежність і територіальну цілісність України, запалюють у серці кожного українця глибоку вдячність і віру в Перемогу!

Сьогодні ми згадуємо і вшановуємо також подвиг воїнів, які не повернулися з бойових завдань. Вічна їм пам’ять і слава!

Прийміть побажання міцного здоров’я, Божого заступництва, а вашим родинам – миру та благополуччя!

Слава Україні!

Слава воїнам десантно-штурмових військ!

З повагою, селищний голова                           Володимир ОСІЄВСЬКИЙ