Офіційний сайт Добровеличківської селищної ради » Новини » ВІТАННЯ!

ВІТАННЯ!

Шановні мешканці громади!

21 листопада – День Гідності та Свободи. День вшанування історичних подій сучасної України, які змінили життя багатьох Українців. Революцією гідності Українське суспільство продемонструвало усьому світу своє щире прагнення жити у вільній, незалежній, європейській державі.

В цей день ми віддаємо шану громадянському подвигу, патріотизму і мужності людей, які виступили на захист демократичних цінностей, відстояли національні інтереси і європейський вибір нашої держави. Патріотизм нинішнього покоління, завзяття творців української державності довели, що наш народ є господарем на своїй землі. Адже від кожного з нас залежить, у якій Україні житимемо ми і житимуть наступні покоління.

Щиро вітаємо усіх з Днем Гідності та Свободи! Бажаємо мирного неба над українською землею, родинного добробуту і злагоди, незламної віри у щасливе майбутнє України та впевненості у завтрашньому дні. Єдності усім нам, віри і незламності духу на шляху до Перемоги та миру!

Слава Україні!

З повагою, селищний голова                    Володимир  ОСІЄВСЬКИЙ