Офіційний сайт Добровеличківської селищної ради » Новини » Пам'ятаємо. Єднаємося. Переможемо.

Пам'ятаємо. Єднаємося. Переможемо.

Щороку в четверту суботу листопада Україна вшановує пам’ять жертв Голодомору 1932–1933 років і масових штучних голодів 1921–1923 і 1946–1947 років.

У 2023 році День пам’яті жертв голодоморів припадає на 25 листопада.

Цього року країна вдруге вшановуватиме жертв сталінського геноциду в умовах повномасштабної війни, яка супроводжується геноцидними діями росії проти українців. Трагічні події та злочини, які розгортаються на наших очах, демонструють: жива пам’ять надзвичайно важлива; ті, хто чинить злочини проти людства, мають бути засуджені світовою спільнотою, а жертви – вшановані.

Долучіться у цей день о 16.00 до Загальнонаціональної хвилини мовчання. Згадайте про мільйони людських життів, які Україна втратила внаслідок Голодомору і масових штучних голодів. Запаліть свічку пам'яті у своєму вікні на знак скорботи за загиблими.

Український інститут національної пам’яті підготував інформаційний матеріал до Дня пам’яті жертв голодоморів та окреслив ключові моменти з історії.

Ознайомитися з ним можна у доданому файлі - -do-90-h-rokovin-golodomoru.docx (Переглянути онлайн)