Офіційний сайт Добровеличківської селищної ради » Новини » ДО УВАГИ ПАЦІЄНТІВ!

ДО УВАГИ ПАЦІЄНТІВ!

Лікар загальної практики-сімейної медицини Добровеличківської амбулаторії загальної практики-сімейної медицини Кузьменко Ірина Василівна 27 листопада 2023 року звільнена із займаної посади за власним бажанням, згідно письмової заяви Кузьменко І.В.

Відповідно до договору з Національною службою здоров’я України у день звільнення лікаря, всі угоди громадян про вибір лікаря на медичне обслуговування (декларації) підлягають знищенню.

Враховуючи вищевикладене, з метою надання своєчасної первинної медичної допомоги радимо всім пацієнтам, які заключили угоду на медичне обслуговування лікаря загальної практики-сімейної медицини Кузьменко І.В., заключити з будь-яким іншим сімейним лікарем КНП «Добровеличківський центр ПМСД».