Офіційний сайт Добровеличківської селищної ради » Новини » ВІТАННЯ!

ВІТАННЯ!

Шановні працівники прокуратури!

Прийміть вітання з нагоди святкування професійного свята — Дня працівників прокуратури!

Відзначення Дня працівників прокуратури підтверджує особливе значення інституту прокуратури у розбудові правової і демократичної держави.

Саме від Ваших наполегливих зусиль залежить надійність правового захисту громадян, а відтак і збереження у суспільстві стабільності й громадського миру.

Сьогодні, в умовах відкритої воєнної агресії росії, ви продовжуєте відповідально і професійно виконувати свій службовий обов’язок, впевнено стоїте на сторожі Закону та правопорядку, забезпечуєте стабільність і надійний захист інтересів суспільства і держави.

Щиро бажаємо Вам і надалі чесно працювати на благо суспільства, захищаючи законність. Міцного Вам здоров’я, професійного зростання, довіри і поваги від людей, щастя, добробуту та благополуччя!

З повагою, селищний голова                              Володимир  ОСІЄВСЬКИЙ