Офіційний сайт Добровеличківської селищної ради » Новини » ВІТАННЯ!

ВІТАННЯ!

Дорогі волонтери!

5-го грудня увесь світ відзначає Міжнародний день волонтерів. Свято засновано ще у 1985 році за ініціативою Генеральної Асамблеї ООН.

З новою силою запрацювало волонтерство в нашій країні в умовах повномасштабної війни, яка змінила світогляд не лише українців, а й жителів усіх країн світу.

Сьогодні війна в Україні одна на всіх і допомоги як ніколи потребують наші захисники. Величезний тягар турбот несуть на собі волонтери. За тисячами військових на фронті стоїть армія небайдужих українців, які допомагають у забезпеченні бійців практично всім: від шкарпеток, продуктів харчування, маскувальних сіток до тепловізорів і автомобілів.

Тому, в цей день висловлюємо щиру вдячність усім тим, хто віддає себе шляхетній, самовідданій і безкорисливій справі та допомагає людям, які цього потребують. Нехай зроблене Вами добро повертається до вас сторицею! Здоров’я Вам, сил, невичерпної енергії і наснаги на добрі справи!

Слава Україні!

Разом до перемоги!