Офіційний сайт Добровеличківської селищної ради » Новини » Вуличне консультування

Вуличне консультування

В рамках проведення Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» з метою підвищення рівня обізнаності громадян з питань попередження насильства в сім'ї, жорстокого поводження з дітьми, формуванню свідомості всіх верств населення щодо нетерпимого ставлення до насильства, працівники «Центру надання соціальних послуг населенню» спільно з працівниками Відділу соціального захисту населення виконавчого органу Добровеличківської селищної ради та ГСД "Добро" 04 грудня 2023 року проведено вуличне консультування.

Перехожі отримали буклети із зазначенням актуальної інформації про домашнє насильство:

- види домашнього насильства;

- рекомендації людям, рідні чи близькі яких зараз стоять на захисті України;

- як діяти, якщо ви стали жертвою насильства;

- що робити, якщо ви стали свідком гендерно зумовленого насильства;

- рекомендації батькам, які через війну розлучені з родиною і знаходяться на відстані;

- що таке сексуальне насильство внаслідок війни.

Окрім того, організатори акції спілкувались із перехожими, відповідали на запитання та нагадали куди звертатись за допомогою:

- Національна поліція України: 102

-  Урядова гаряча лінія: 15-47

Почни із себе, зі своєї сім’ї. Тому що подолання такого негативного явища, як домашнє насильство та насильство за ознакою статі можливе лише за умови об’єднання зусиль і державних органів та установ, і громадських організацій, і кожного громадянина України. Кожен з нас має сказати “Ні!” насиллю у власній родині. Адже сім’я — це саме те місце, яке має бути світлим затишком, острівцем безпеки і комфорту у нашому досить бурхливому світі. Місцем, де тебе розуміють і поважають, де можна нікого не боятися і почуватися вільно кожному: і маленькій людині, і дорослому, і особі літнього віку.