Офіційний сайт Добровеличківської селищної ради » Новини » ВІТАННЯ!

ВІТАННЯ!

Дорогі захисники України, військовослужбовці та ветерани військової служби!

6 грудня українці відзначають державне свято – День Збройних Сил України. Це свято тих, хто обрав таку нелегку та поважну професію – захищати нашу державу, її суверенітет та незалежність. Свято тих, хто захищав й продовжує захищати народ України та території нашої країни. Свято, яке стало спільне для всіх українців, бо об’єднало навколо справедливої боротьби проти жорстокого ворога, який приніс в Україну біль, страждання, вбивства, смерть та горе.

Вічна пам’ять і слава героям, які загинули, захищаючи свободу і незалежність нашої Батьківщини.

Висловлюю вдячність та шану матерям і батькам, які виховали у своїх дітей надзвичайно сильне почуття патріотизму та безмежної відданості Вітчизні.

З нагоди свята прийміть щирі вітання та слова подяки кожному, хто із честю та гідністю несе службу. Ви захищаєте наше життя, нашу землю, наше небо, наших дітей, батьків, нашу державу. Дякуємо за Вашу мужність, відповідальність, високий професіоналізм і за Ваш подвиг! Бажаємо вам та вашим родинам мирного неба, родинного затишку, міцного здоров’я, незламної мужності та сили волі.

Зі Збройними Силами України підтримка та віра всього народу!

Слава Україні та Слава її Героям!

З повагою, селищний голова                    Володимир  ОСІЄВСЬКИЙ