Офіційний сайт Добровеличківської селищної ради » Новини » ВІТАННЯ

ВІТАННЯ

Шановні військовослужбовці та ветерани Сухопутних військ України!

Сухопутні війська – це найчисельніший і найпотужніший вид національного війська, які завжди відігравали вирішальну роль на полі бою, доводячи своєю звитягою, стійкістю та умілими діями, що не існує сили, здатної здолати їх волю до перемоги.

Сьогодні, у день свого професійного свята, у складних умовах сучасної війни військовослужбовці Сухопутних військ продовжують мужньо, стійко і впевнено утримувати займані бойові позиції та рубежі, даючи гідну відсіч російському агресору.

Український народ назавжди збереже пам’ять про героїв - воїнів Сухопутних військ України, які поклали свої життя у війні за визволення рідного краю, за вільне і гідне життя Українського народу.

Шановні наші захисники, щиро дякуємо за самовіддане виконання службового обов’язку, відвагу, героїзм та вагомий внесок у загальну справу оборони України. Бажаємо вам міцного здоров’я, добробуту, наснаги та родинного тепла.

Слава воїнам Сухопутних військ України!

З повагою, селищний голова                    Володимир  ОСІЄВСЬКИЙ