Офіційний сайт Добровеличківської селищної ради » Новини » До уваги платників податків

До уваги платників податків

Наказом Державної казначейської служби України (далі – Казначейство) від 27 листопада 2023 року № 299 затверджено Регламент роботи органів Державної казначейської служби України у період завершення бюджетного 2023 року та початку 2024 року.

Відповідно до цього наказу по 29 грудня 2023 року Казначейство працює в системі електронних платежів Національного банку України (СЕП НБУ) у звичайному режимі та здійснює зарахування надходжень до бюджетів усіх рівнів та інших платежів на рахунки, відкриті в Казначействі.

У період з 30 грудня 2023 року по 01 січня 2024 року включно міжбанківські платіжні операції через СЕП НБУ від Казначейства та/або на адресу Казначейства не здійснюються

Починаючи з 02 січня 2024 року органи Казначейства працюють у звичайному режимі.