Офіційний сайт Добровеличківської селищної ради » Новини » 94% ГРОМАД ВЖЕ ВИКОРИСТОВУЮТЬ ІНСТРУМЕНТИ ВІДКРИТОГО УРЯДУВАННЯ

94% ГРОМАД ВЖЕ ВИКОРИСТОВУЮТЬ ІНСТРУМЕНТИ ВІДКРИТОГО УРЯДУВАННЯ

«Світ підтримує Україну в боротьбі за незалежність, свободи й демократію.Демократія це реальні права, можливості й процедури» - Oksana Prodan

✅94% ГРОМАД ВЖЕ ВИКОРИСТОВУЮТЬ ІНСТРУМЕНТИ ВІДКРИТОГО УРЯДУВАННЯ

Радниця голови Асоціації міст України Оксана Продан в колонці «Де в Україні діє демократія?» на «Українській правді» поділилася результатами ще «гарячого» опитування керівників муніципалітетів, що було проведене @Асоціація міст України спільно з Конгресом місцевих і регіональних влад Ради Європи в рамках роботи XVII Українського муніципального форуму.

Огляд результатів за посиланням - https://www.pravda.com.ua/columns/2023/12/13/7432911/