Офіційний сайт Добровеличківської селищної ради » Новини » ВІТАННЯ!

ВІТАННЯ!

Шановні жителі громади!

Щиро вітаємо всіх християн з Різдвом Христовим!

Це свято ми завжди зустрічаємо з особливим почуттям. Різдво зігріває душі вірян, єднає всіх українців, об'єднує всі покоління силою любові, миру і добра.

У цей день ми згадуємо українських героїв, які віддали своє життя в боротьбі з ворогом. Дякуємо та бажаємо Божого благословення нашим військовим, які зараз боронять нас від російських окупантів.

Дякуємо усім жителям громади, хто підтримує та допомагає Збройним силам України, хто займається волонтерською діяльністю!

Нехай таїнство Різдва Христового наповнить ваші оселі благословенням, додасть сил та віри у щасливе майбутнє нашої рідної України. Зичимо кожній родині міцного здоров’я, добробуту та злагоди. І найголовніше – перемоги та миру нашій Україні!

З Різдвом Христовим!

З повагою, селищний голова                              Володимир  ОСІЄВСЬКИЙ