Офіційний сайт Добровеличківської селищної ради » Новини » До Дня вшанування захисників Донецького аеропорту

До Дня вшанування захисників Донецького аеропорту

Згідно спільного наказу Міністра оборони України та Головнокомандувача Збройних Сил України, 20 січня визначене Днем вшанування захисників Донецького аеропорту. Оборона летовища тривала з 26 травня 2014 року до 22 січня 2015 року, яка вкотре показала стійкість та сміливість, безстрашність та відвагу, витримку та мужність українських «кіборгів». Українські воїни назавжди стали символом незламності та мужності, символом здатності України чинити опір будь-якій агресії. Саме під час оборони Донецького аеропорту з’явився та став крилатим вислів: «Кіборги вистояли, не витримав бетон». Цей подвиг назавжди буде в наших серцях.

Пам’ятаємо та вшановуємо всіх Героїв, які віддали своє життя, захищаючи Україну!

Слава Збройним Силам України! Героям Слава!