Офіційний сайт Добровеличківської селищної ради » Новини » До Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав

До Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав

Шановні учасники бойових дій, воїни-інтернаціоналісти!

15 лютого в Україні відзначають День вшанування учасників бойових дій на території інших держав.

Щорічно українці відзначають цей день як день пам’яті тих, хто чесно виконував свій військовий обов’язок у локальних збройних конфліктах.

Афганська війна – одна із найтрагічніших сторінок історії. Ця кривава війна стала важким випробуванням і трагедією для сотень тисяч людей. Пам’ятаємо героїчні подвиги, приклади мужності й вірності військовій присязі, що продемонстрували віддані воїни.

Сьогодні, Україна захищає свої землі від ворожої навали з боку росіян. З 24 лютого 2022 року сотні ветеранів збройних конфліктів, які відбувалися на території інших держав, добровільно пішли на війну. Досвідчені воїни повернулися до служби та нині використовують свій досвід і знання у боях. Вони і сьогодні захищають нашу державу від російського агресора, а деякі віддали життя за Україну.

Вдячні вам за мужність, стійкість та витримку. Ваша вірність заслуговує на глибоку повагу. Схиляємо голови перед тими, хто загинув, виконуючи свій обов’язок.

З повагою, селищний голова                              Володимир  ОСІЄВСЬКИЙ