Офіційний сайт Добровеличківської селищної ради » Новини » 21 лютого - Міжнародний день рідної мови

21 лютого - Міжнародний день рідної мови

21 лютого в Україні і світі відзначають Міжнародний день рідної мови. Рідна мова – це важливий носій цінностей та знань, одне з найцінніших надбань, які передаються від покоління до покоління.

Міжнародний день рідної мови покликаний показати важливість та підтримати самобутність кожної окремої мови світу та нагадує про право кожного розмовляти рідною мовою у своїй країні.

Адже недаремно кажуть, що без мови нація помирає, тому що в ній міститься культура та історія цілої держави.

Ці надважливі цінності українці знову виборюють зі зброєю в руках. За українську мову, національну ідентичність та право бути господарями на своїй землі гинуть кращі сини та доньки країни.

Рідна мова – наша зброя, історія та майбутнє українського народу, національна ознака, культура, сутність нашої свідомості. Це та рушійна сила, яка об’єднала українців і весь світ та веде до перемоги України. У ці важкі часи українцям, як ніколи, важливо підтримувати свою рідну мову словом, віршем, піснею.

Ми могутні й міцні в своїй мові.

Наше слово – наша сила!

З Днем рідної мови!