Офіційний сайт Добровеличківської селищної ради » Новини » Державні програми надання грантів на створення або розвиток власного бізнесу запроваджені Урядом «єРобота»

Хто може отримати?

Суб’єкт мікро чи малого підприємництва (ФОП-Громадяни України або юридична особа (юридичні особи, кінцевими бенефіціарними власниками яких є громадяни України), які відповідають вимогам Програми.

Також потенційно можуть бути громадяни України, які мають намір розпочати підприємницьку діяльність шляхом реєстрації ФОП чи юридичної особи (реєстрація має бути проведена протягом 15 робочих з дня отримання позитивного рішення про надання гранту).

Розмір гранту:

Створивши мінімум одне робоче місце

від 50 до 150 тис. грн.

Створивши нові робочі місця у кількості не менше двох

до 250 тис.грн.

Детальнішу інформацію можна дізнатись за наступним посиланням:  https://www.oschadbank.ua/granty?gad_source=1&gclid=EAIaIQobChMIs4KSpcq-hAMVKgUGAB1BhQZHEAAYASAAEgKtc_D_BwE