Офіційний сайт Добровеличківської селищної ради » Новини » 25 лютого - День інженерно-авіаційної служби авіації Збройних Сил України

25 лютого - День інженерно-авіаційної служби авіації Збройних Сил України

25 лютого - День інженерно-авіаційної служби авіації

Збройних Сил України

Сьогодні своє професійне свято відзначають військовослужбовці інженерно-авіаційної служби авіації Збройних Сил України. Велетенський об’єм роботи щоденно виконує ціла армія наземних фахівців, щоб літак міг здійматись у повітря. З-поміж усього персоналу, який забезпечує польоти військової авіації, найвідповідальніша місія лежить на інженерно-авіаційній службі.

Бажаємо усім військовослужбовцям і фахівцям інженерно-авіаційної служби міцного здоров’я, добробуту та Перемоги.

Дякуємо за службу.

Слава Україні!