Офіційний сайт Добровеличківської селищної ради » Новини » Про дотримання режиму тиші під час проведення польових робіт у 2024 році!

Про дотримання режиму тиші під час проведення польових робіт у 2024 році!

На виконання статті 8, 15 Закону України «Про правовиий режим воєнного стану» та враховуючи ситуацію, яка склалась останнім часом, пов’язану з обстрілами та масованими ворожими атаками, з метою забезпечення продовольчої безпеки держави та проведення польових робіт, Добровеличківська селищна рада інформує суб’єкти господарювання усіх форм власності та фізичних осіб про заборону експлуатації джерел виробничого шуму (у тому числі сільськогосподарської техніки) під час комендантської години та в темну пору доби під час сигналу «Повітряна тривога» та визначених додаткових сигналів.