Офіційний сайт Добровеличківської селищної ради » Новини » ВІТАННЯ!

ВІТАННЯ!

Шановні, дорогі, милі наші жінки!

Прийміть щирі вітання з нагоди чудового весняного свята – Міжнародного жіночого дня! Саме ваша відповідальність та активна життєва позиція несуть у світ злагоду, добро і любов.

Сьогодні жінка гідно представляє інтереси у різних сферах суспільно-політичного життя. Чимало українських жінок та дівчат захищають Україну. Вони тримають оборону нарівні з чоловіками, воюють, ризикують і, на жаль, віддають свої життя. Вони – взірець відваги та відданості для всього світу.

Хочемо подякувати всім жінкам за захист України та вшанувати пам'ять тих, хто віддав своє життя за нашу Державу.

Дорогі жінки! Нехай ця весна додасть вам оптимізму у перемогу країни, об´єднає наші зусилля задля очищення української землі від окупанта. Бажаємо миру, злагоди вам і вашим сім'ям, Божої опіки!

З повагою, селищний голова                    Володимир  ОСІЄВСЬКИЙ