Офіційний сайт Добровеличківської селищної ради » Новини » ВІТАННЯ!

ВІТАННЯ!

25 березня в країні відзначається День Служби безпеки України

Щиро вітаємо співробітників Служби безпеки України з професійним святом!

Завдяки вашій самовідданій праці, патріотизму, професійним навичкам Служба безпеки України є надійним щитом у захисті державних інтересів, протидії розвідувально-підривній діяльності іноземних спецслужб, безпеки національного кіберпростору, боротьби з тероризмом, організованою злочинністю та корупцією.

Сьогодні, в умовах повномасштабної агресії проти України СБУ не тільки стримує ворога, але й діє на випередження, виявляє і затримує ворожих агентів, диверсантів і колаборантів. Кіберфахівці СБУ відбивають хакерські та інформаційні атаки, організовують тиск на інфраструктуру агресора. Ви з честю виконуєте покладене на вас завдання – забезпечення безпеки України та захист її громадян.

Бажаємо вам миру, міцної волі, завжди з честю виконувати усі покладені на вас завдання, прагнути високих цілей і досягати їх!

Слава Україні! Героям Слава!

З повагою, селищний голова                              Володимир  ОСІЄВСЬКИЙ