Офіційний сайт Добровеличківської селищної ради » Новини » Діти пільгових категорій зможуть оздоровитися та відпочити протягом 2024 року за бюджетні кошти

Відділ соціального захисту населення виконавчого органу Добровеличківської селищної ради - Апарату ради   приймає заяви на безплатне оздоровлення дітей пільгових категорій на 2024 рік.

Послуги з оздоровлення діти зможуть отримати в ДПУ «МДЦ «Артек» за адресою:  м. Київ, Пуща-Водиця, 14-та лінія та в  ДПУ «МДЦ «Артек» за адресою: Закарпатська область, Свалявський район, село Березники.

До категорій дітей, які мають можливість оздоровитися та відпочити  за бюджетне фінансування, відносяться:

• діти-сироти, діти, позбавлені батьківського піклування;
  • рідні діти батьків-вихователів або прийомних батьків, які проживають в одному дитячому будинку сімейного типу або в одній прийомній сім’ї;
  • діти осіб, визнаних учасниками бойових дій відповідно до пунктів 19-24 частини першої статті 6 Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту»;
  • діти, один із батьків яких загинув (пропав безвісти);
  • діти загиблих (померлих) осіб, визначених у частині першій статті 101 Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту»;
  • дітей, зареєстрованих як внутрішньо переміщені особи;
  • діти з малозабезпечених сімей.

Фінансове забезпечення проїзду та супровід дітей до оздоровчого табору здійснюється за рахунок коштів батьків та осіб, які їх замінюють.

Подати заяву та отримати додаткову інформацію щодо путівки можна у відділі соціального захисту населення виконавчого органу Добровеличківської селищної ради - Апарату ради  за адресою: смт Добровеличківка, вул. Незалежності, 112.