Офіційний сайт Добровеличківської селищної ради » Новини » 20 квітня- День вдячності волонтерам

20 квітня- День вдячності волонтерам

Щороку, 20 квітня, людство висловлює вдячність людям доброї волі, які знайшли у собі сили робити добрі справи, не чекаючи подяки чи винагороди.

Волонтером сьогодні є кожен українець, адже з початком російської агресії усі ми допомагаємо військовим та тим, хто вимушений був тікати від жахіть війни.

Шановні волонтери!

Завдяки вам багато нужденних та знедолених отримують необхідну допомогу. Ви є взірцем людяності й доброчинства. У поспіху на допомогу іншим ви не шкодуєте власних сил, часу, здоров’я.

Від щирого серця бажаємо вам міцного здоров’я, невичерпної енергії та миру. Нехай ваша доброта повернеться до вас сторицею. Доземний уклін  за небайдужість та вашу добросердечність.