Офіційний сайт Добровеличківської селищної ради » Оголошення » Про обмеження (економію) споживання енергоносіїв

Про обмеження (економію) споживання енергоносіїв

Внаслідок російсько-української війни та ракетних ударів росії по енергетичних об’єктах України зруйновано ряд енергетичної інфраструктури.

Відповідно до пункту 20 частини 4 статті 42 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, на виконання доручення Офісу Президента України, Кабінету Міністрів України, доручення начальника Кіровоградської обласної військової адміністрації від 12.10.2022 року №01-26/140/0.1 та з метою зменшення навантаження на енергетичну систему України, головою Добровеличківської селищної ради від 14 жовтня 2022 року № 123-р було підписано розпорядження “Про обмеження (економію) споживання енергоносіїв”.

Просимо всіх мешканців Добровеличківської територіальної громади, керівників підприємств, установ, організацій всіх форм власності та підприємців:

• дотримуватися режиму ощадливого споживання електроенергії;
  • мінімізувати споживання електроенергії, побутових приладів та освітлення рекламних об’єктів – особливо в часи пік з 7:00 до 23:00.

Починаючи з 14 жовтня та до видачі особливого розпорядження з настанням темряви не вмикати зовнішнє освітлення у населених пунктах територіальної громади.

Пам’ятаймо: максимальна економія електроенергії в умовах воєнного стану дуже важлива!

Добровеличківська селищна рада