Офіційний сайт Добровеличківської селищної ради » Розпорядження » Архів » РОЗПОРЯДЖЕННЯ 117-р від 22.07.2020р. Про скликання засідання виконавчого комітету Добровеличківської селищної ради

ДОБРОВЕЛИЧКІВСЬКОГО СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ

ДОБРОВЕЛИЧКІВСЬКОГО РАЙОНУ

КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ

від 22 липня 2020 року                                                                                   № 117-р

Про скликання засідання виконавчого

комітету Добровеличківської

селищної ради

Керуючись ст. 53 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Регламентом виконавчого комітету Добровеличківської селищної ради сьомого скликання:

1. Скликати позачергове  засідання виконавчого комітету селищної ради 23 липня 2020 року о 14.00 годині в залі засідань селищної ради.
  2. На розгляд виконавчого комітету винести наступні питання:
    • 2.1. Про комісію з питань формування пропозиції стосовно потреби щодо спрямування у 2020 році коштів субвенції за напрямами і визначення дітей, яким буде придбано житло або призначено грошову компенсацію.
    • 2.2. Різне.
  3. Запросити на пленарне засідання виконавчого комітету селищної ради директора Центру надання соціальних послуг населенню, інших запрошених.
  4. Апарату селищної ради здійснити організаційну підготовку та проведення засідання виконавчого комітету Добровеличківської селищної ради за умови забезпечення присутніх засобами індивідуального захисту, а також дотримання відповідних санітарних та протиепідемічних заходів.
  5. Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

Селищний голова                                                      Ірина ПОГРІБНІЧЕНКО