Офіційний сайт Добровеличківської селищної ради » Розпорядження » Архів » РОЗПОРЯДЖЕННЯ Про підготовку та організацію відпочинку і оздоровлення дітей влітку 2019 року

ДОБРОВЕЛИЧКІВСЬКОГО СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ

ДОБРОВЕЛИЧКІВСЬКОГО РАЙОНУ

КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Від   22 травня  2019  року                                                                                   № 55-р

смт. Добровеличківка

Про  підготовку та організацію

відпочинку і оздоровлення

дітей влітку 2019 року

На виконання законів України «Про відпочинок та оздоровлення дітей», «Про місцеве самоврядування»,   наказу Міністерства освіти і науки України від 07 квітня 2014 року № 121 «Про забезпечення права дітей на оздоровлення та відпочинок в дитячих закладах оздоровлення та відпочинку, підпорядкованих органам управління освітою», «Комплексної соціальної програми оздоровлення дітей та відпочинку дітей Кіровоградської області на 2018-2022 роки», затвердженої  рішенням сесії  обласної ради від 22 лютого 2017 року №409, «Програми соціально-економічного та культурного розвитку Добровеличківської селищної ради на 2019 рік», затвердженої рішенням сесії селищної ради від 24 січня 2019 року №40 та з метою ефективного проведення оздоровчої компанії 2019 року:

1. Затвердити склад робочої групи з перевірки стану готовності таборів відпочинку з денним перебуванням дітей до проведення відпочинку та оздоровлення влітку 2019 року (додається).
  2. Встановити вартість харчування дітей в пришкільних оздоровчих таборах в розмірі 34 грн. 27 коп. один діто-день.
  3. Затвердити заходи з проведення оздоровлення дітей влітку 2019 року (додаються).
  4. Керівникам загальноосвітніх навчальних закладів:
    • 4.1. Організувати та забезпечити роботу пришкільних таборів з денним перебуванням на базі закладів загальної середньої освіти у термін з 01 червня по 20 червня 2019 року включно;
    • 4.2. Забезпечити своєчасну підготовку і проведення оздоровлення та відпочинку дітей протягом травня-червня 2019 року;
    • 4.3. Забезпечити максимальне охоплення дітей різними формами оздоровлення та відпочинку дітей з обмеженими можливостями, дітей-сиріт, та дітей позбавлених батьківського піклування, дітей працівників, які загинули під час виконання службових обов’язків, дітей учасників АТО, дітей переселенців, дітей із малозабезпечених та багатодітних сімей, талановитих, обдарованих дітей  та інших пільгових категорій; (Червень-серпень 2019 року)
    • 4.4. Вжити заходів щодо дотримання в пришкільних оздоровчих таборах з денним перебуванням вимог «Кодексу цивільного захисту України», законів України «Про охорону дитинства», «Про забезпечення санітарно-епідеміологічного благополуччя населення», «Правил пожежної безпеки в Україні», створення безпечних умов перебування дітей в таборах та під час організації масових заходів, екскурсій та інших заходів відповідно планів роботи;
    • 4.5. Вжити заходів щодо залучення спонсорських коштів для фінансування заходів з підготовки та організації літнього відпочинку та оздоровлення дітей в підпорядкованих закладах; (Травень-червень 2019 року)
    • 4.6. Надати до відділу освіти, культури, молоді, туризму та спорту селищної ради документи по підготовці пришкільного оздоровчого табору та ходу оздоровлення 2019 року (додаток). (Травень-червень 2019 року)
  5. Керівникам закладів культури та позашкільної освіти селищної ради:
    • 5.1. Організувати роботу підпорядкованих закладів з проведення заходів з дітьми закладів загальної середньої та дошкільної освіти під час оздоровлення; (01-20 червня 2019 року)
    • 5.2. Надавати методичну, практичну, організаційну допомогу закладам загальної середньої освіти у проведенні культурно-масових, фізкультурно-оздоровчих заходів, організації відпочинку дітей. (01-20 червня 2019 року)
  6. Завідуючим комунальними закладами дошкільної освіти:
    • 6.1. Забезпечити своєчасну підготовку і проведення оздоровлення та відпочинку дітей влітку 2019 року; (Травень-серпень 2019 року)
    • 6.2. Забезпечити організацію збалансованого харчування вихованців під час періоду оздоровлення дітей влітку 2019 року; (Червень-серпень 2019 року)
    • 6.3. Забезпечити виконання заходів щодо формування у дітей навичок здорового способу життя; (Травень-серпень 2019 року)
  7. Відділу освіти, культури, туризму, молоді та спорту Добровеличківської селищної ради:
    • 7.1. Забезпечити контроль за дотриманням під час оздоровлення вимог Кодексу цивільного захисту України, законів України «Про охорону дитинства», «Про оздоровлення та відпочинок дітей», «Про забезпечення санітарно-епідеміологічного благополуччя населення», «Правил пожежної безпеки в Україні»; (Протягом 01-20 червня 2019 року)
    • 7.2. Встановити контроль за дотриманням норм забезпечення дітей повноцінним харчуванням у дитячих оздоровчих пришкільних майданчиках на базі  закладів, загальної середньої та дошкільної освіти відповідно до фізіологічних потреб. (Протягом 01-20 червня 2019 року)
  8. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на заступника голови селищної ради з питань діяльності виконавчих органів ради Бойченка С.В.

Селищний голова                                                                 І. ПОГРІБНІЧЕНКО

Додатки:

Склад робочої групи - sklad-robochoyi-grupi.docx (Переглянути онлайн)

План заходів - plan-zahodv.pdf (Переглянути онлайн)

Перелік матеріалів - perelk-materalv.docx (Переглянути онлайн)