Офіційний сайт Добровеличківської селищної ради » Розпорядження » Архів » РОЗПОРЯДЖЕННЯ 14-р від 24.01.2020р. Про участь в обласному конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт Малої академії наук України

ДОБРОВЕЛИЧКІВСЬКОГО СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ

ДОБРОВЕЛИЧКІВСЬКОГО РАЙОНУ

КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ

від 24 січня 2020 року                                                                                   № 14-р

Про участь в обласному конкурсі –

захисті науково – дослідницьких робіт

Малої академії наук України

На виконання наказу начальника управління освіти, науки, молоді та спорту облдержадміністрації від 22 січня 2020 року № 39-од «Про проведення  ІІ (обласного) етапу Всеукраїнського  конкурсу – захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів Малої академії наук України у 2019/2020 навчальному році» 08 та 15 лютого 2020 року проходитиме ІІ (обласний) етап Всеукраїнського  конкурсу – захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів Малої академії наук України (далі – Конкурс). Відповідно до рішення журі  І етапу Конкурсу визначено учасниками ІІ етапу 4 учні закладів загальної середньої освіти громади.

1. Направити для участі в (ІІ) обласному етапі Конкурсу переможців І етапу, який проходитиме на базі Центральноукраїнського державного університету імені Володимира Винниченка (початок о 09.00 год.) .
  2. Затвердити склад учасників Конкурсу (додається).
  3. Директору Добровеличківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 Добровеличківської селищної ради Панченко Т.І.:
    • забезпечити підготовку до участі та своєчасну явку учасників  Конкурсу;
    • призначити відповідальних за життя і здоров’я дітей в дорозі та під час проведення Конкурсу  супроводжуючих педагогів;
    • супроводжуючим педагогам  надати інші дні відпочинку за роботу у вихідний день.
  4. Контроль за виконанням даного розпорядження поклаcти на заступника селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради Бойченка С.В.

Селищний голова                                                         Ірина ПОГРІБНІЧЕНКО

--------------------------------------------------------------------------------------

до розпорядження Добровеличківського

селищного голови

24 січня 2020 року № 14-р.

Склад

учасників  ІІ (обласного) етапу Всеукраїнського конкурсу–захисту науково-дослідницьких робіт

По відділенні математики:

Секція «Математика»

Матковська Віталіна (Добровеличківська ЗШ І-ІІІ ступенів №1

Добровеличківської селищної ради)

Секція «Прикладна математика»

Кардаш Владислав (Добровеличківська ЗШ І-ІІІ ступенів №1

Добровеличківської селищної ради)

Секція «Математичне моделювання»

Cмолянінова Ольга (Добровеличківська ЗШ І-ІІІ ступенів № 1 Добровеличківської  селищної ради)

По відділенні історії: