Офіційний сайт Добровеличківської селищної ради » Розпорядження » Архів » РОЗПОРЯДЖЕННЯ 70-р від 17.04.2020р. Про керівника робіт з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації

ДОБРОВЕЛИЧКІВСЬКОГО СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ

ДОБРОВЕЛИЧКІВСЬКОГО РАЙОНУ

КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ

від 17 квітня 2020 року                                                                                   № 70-р

Про керівника робіт з

ліквідації наслідків

надзвичайної ситуації

Відповідно до вимог статей 71, 75 Кодексу цивільного захисту України, Положення про єдину державну систему цивільного захисту, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 09 січня 2014 року №11, Положення про територіальну підсистему єдиної державної системи цивільного захисту Кіровоградської області, затвердженого розпорядженням голови обласної державної адміністрації від 14 лютого 2017 року №65-р, та з метою забезпечення координації дій місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, органів управління та сил цивільного захисту, а також організованого і планового виконання комплексу заходів та робіт з ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій об’єктового рівня:

1. Призначити керівником робіт з ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій об’єктового рівня голову селищної ради Погрібніченко Ірину Іванівну.
  2. У разі ліквідації наслідків надзвичайної ситуації, яка за характером та наслідками не потребує спеціального призначення керівника робіт з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації, обов’язки такого керівника виконує керівник аварійно-рятувальної служби, що виконує ліквідацію наслідків цієї надзвичайної ситуації.
  3. Затвердити обов’язки керівника робіт з ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій об’єктового рівня на території Добровеличківської селищної ради (додаються).
  4. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

Селищний голова                                                    Ірина ПОГРІБНІЧЕНКО

до розпорядження голови

Добровеличківської селищної ради

17 квітня 2020 року №70-р.

ОБОВ’ЯЗКИ

керівника робіт з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації
об’єктового рівня на території Добровеличківської селищної ради

І. Загальні положення

1. Керівник робіт з ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій об’єктового рівня призначається головою Добровеличківської селищної ради для безпосереднього управління аварійно- рятувальними та іншими невідкладними роботами під час виникнення будь- якої надзвичайної ситуації.
  2. На час ліквідації наслідків надзвичайної ситуації у підпорядкування керівника робіт з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації переходять усі аварійно-рятувальні служби, що залучаються до ліквідації таких наслідків.
  3. Ніхто не має права втручатися в діяльність керівника робіт з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації.

ІІ. Керівник зобов’язаний

1. Здійснювати безпосереднє керівництво аварійно-рятувальними та іншими невідкладними роботами.
  2. Залежно від обставин, що склалися у зоні надзвичайної ситуації, самостійно приймати рішення щодо:
    1. створення штабу з ліквідації надзвичайної ситуації та призначення його начальника;
    2. здійснення заходів з евакуації;
    3. зупинення діяльності суб’єктів господарювання, розташованих у зоні надзвичайної ситуації, та обмеження доступу населення до такої зони;
    4. залучення в установленому порядку до проведення аварійно- рятувальних та інших невідкладних робіт необхідних транспортних засобів, іншого майна суб’єктів господарювання, розташованих у зоні надзвичайної ситуації, аварійно-рятувальних служб, а також ромадян за їх згодою;
    5. зупинення аварійно-рятувальних та інших невідкладних робіт, якщо виникла підвищена загроза життю або здоров’ю рятувальників та інших осіб, які беруть участь у ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій;
    6. інші рішення, необхідні для ліквідації наслідків надзвичайної ситуації та забезпечення безпеки постраждалих
  3. Прийняті рішення оформляти розпорядженнями керівника робіт з ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій.
  4. Після ліквідації надзвичайної ситуації подати звіт щодо прийнятих рішень і перебігу подій під час ліквідації надзвичайної ситуації.
  5. Проходити навчання з питань цивільного захисту відповідно до чинного законодавства.
  6. Проводити навчання та тренування з оперативним складом штабу з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації.

ІІІ. Керівник має право

1. Керувати всіма аварійними службами та формуваннями, що залучені до ліквідації надзвичайної ситуації.
  2. Надавати, в межах своєї компетенції, розпорядження всім суб’єктам, які беруть участь у ліквідації надзвичайної ситуації, а також громадянам і організаціям, які знаходяться в зоні надзвичайної ситуації. Розпорядження керівника робіт з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації є обов’язковими для виконання всіма суб’єктами, які беруть участь у ліквідації наслідків надзвичайної ситуації, а також громадянами і суб’єктами господарювання, розташованими у зоні надзвичайної ситуації.
  3. Отримувати від суб’єктів забезпечення цивільного захисту та суб’єктів господарювання повну і достовірну інформацію про надзвичайну ситуацію для організації робіт з ліквідації її наслідків.

IV. Відповідальність

Керівник робіт з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації несе персональну відповідальність за управління аварійно-рятувальними та іншими невідкладними роботами з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації.

Селищний голова                                                    Ірина ПОГРІБНІЧЕНКО