Офіційний сайт Добровеличківської селищної ради » Розпорядження » Архів » РОЗПОРЯДЖЕННЯ 98-р від 22.06.2020р. Про  дату та час проведення конкурсу на заміщення вакантних посад посадових осіб місцевого самоврядування Добровеличківської селищної ради

ДОБРОВЕЛИЧКІВСЬКОГО СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ

ДОБРОВЕЛИЧКІВСЬКОГО РАЙОНУ

КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ

від 22 червня 2020 року                                                                                   № 98-р

Про  дату та час проведення
конкурсу на заміщення
вакантних посад посадових осіб
місцевого самоврядування
Добровеличківської селищної ради

Керуючись ст.42 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, ст.10 Закону України “Про службу в органах місцевого самоврядування “, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 15.02.2002 року № 169 “Про затвердження Порядку проведення конкурсу на заміщення вакантних посад державних службовців”   (із змінами),  наказу Головного управління державної служби України № 164 від 08.07.2011 року «Про затвердження Загального порядку проведення іспиту кандидатів на заміщення вакантних посад державних службовців», зареєстрованого в Міністерстві юстиції України № 930/19668 від 28.07.2011 року із змінами та з метою дотримання вимог чинного законодавства при прийнятті на службу в органи місцевого самоврядування:

1. Провести 22 липня 2020 року (початок о 09.00 годині) в приміщенні Добровеличківської селищної ради іспит на заміщення вакантної посади посадової особи місцевого самоврядування Добровеличківської селищної ради, а саме: на посаду провідного спеціаліста з питань соціального захисту Добровеличківської селищної ради.
  2. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

Перший заступник селищного голови                                   Дмитро БОЙКО

Додаток №1

голови селищної ради

від «22» червня 2020 р. № 98-р.

Інформація для оприлюднення щодо оголошеного конкурсу на заміщення

вакантних посад посадових осіб місцевого самоврядування
Добровеличківської селищної ради

Добровеличківська селищна рада оголошує конкурс на зайняття вакантної посади посадової особи місцевого самоврядування Добровеличківської селищної ради, а саме: на посаду провідного спеціаліста з питань соціального захисту Добровеличківської селищної ради.

Додаткова інформація щодо основних функціональних обов'язків, розміру та умов оплати праці надається конкурсною комісією Добровеличківської селищної ради.

Кваліфікаційні вимоги:

1. Наявність громадянства України.
  2. Наявність вищої освіти відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем бакалавра, магістра.
  3. Наявність стажу за фахом не менше 2 років. Досвід роботи в органах місцевого самоврядування бажаний.
  4. Знання Конституції України, Законів України «Про місцеве самоврядування», «Про запобігання корупції», «Про службу в органах місцевого самоврядування», а також законодавства з урахуванням специфіки повноважень відповідної посади.
  5. Вільне володіння державною мовою.
  6. Навики роботи на персональному комп’ютері в режимі користувача.
  7. Уміння складати аналітичні та статистичні довідки.
  8. Вміння працювати в команді.

Документи приймаються протягом 30 днів із дня оголошення, тобто до 21.07.20 р. Звертатися за адресою: смт. Добровеличківка, вул. Шевченка, 132. Телефон: 5-14-73.