Офіційний сайт Добровеличківської селищної ради » Сесійна діяльність » Рішення сесії селищної ради » Рішення першої сесії Добровеличківської селищної ради (04.12.2020)

Рішення першої сесії Добровеличківської селищної ради (04.12.2020)

1

Про початок повноважень депутатів Добровеличківської селищної  ради восьмого скликання

rish-01.doc (Переглянути онлайн)
2 Про початок повноважень Добровеличківського селищного голови rish-02.doc (Переглянути онлайн)
3 Про утворення лічильної комісії rish-03.doc (Переглянути онлайн)
4 Про затвердження Регламенту Добровеличківської селищної ради восьмого скликання

rish-04.doc (Переглянути онлайн)

dod-04.doc (Переглянути онлайн)

5 Про обрання секретаря Добровеличківської селищної ради. rish-05.doc (Переглянути онлайн)
6 Про затвердження першого заступника селищного голови rish-06.doc (Переглянути онлайн)
7 Про затвердження заступника селищного голови з питань діяльності виконавчих органів Добровеличківської селищної ради rish-07.doc (Переглянути онлайн)
8 Про затвердження керуючого справами (секретаря) виконавчого комітету Добровеличківської селищної ради rish-08.doc (Переглянути онлайн)
9 Про постійні депутатські комісії Добровеличківської селищної ради rish-09.doc (Переглянути онлайн)
10 Про затвердження старости сіл Братолюбівка, Вороб’ївка та Нововікторівка rish-10.doc (Переглянути онлайн)
11 Про затвердження старости сіл Гнатівка, Михайлівка, та Новомиколаївка rish-11.doc (Переглянути онлайн)
12 Про затвердження старости Дружелюбівського старостинського округу rish-12.doc (Переглянути онлайн)
13 Про затвердження старости села Карбівка rish-13.doc (Переглянути онлайн)
14 Про затвердження старости сіл Липняжка, Водяне та Володимирівка rish-14.doc (Переглянути онлайн)
15 Про затвердження старости сіл Маркове та Анатоліївка rish-15.doc (Переглянути онлайн)
16 Про затвердження старости сіл Новолутківка, Добротимофіївка та Олександро-Акацатове rish-16.doc (Переглянути онлайн)
17 Про затвердження старости сіл Олександрівка та Богодарівка rish-17.doc (Переглянути онлайн)
18 Про затвердження старости сіл Тернове та Новостанкувата rish-18.doc (Переглянути онлайн)
19 Про затвердження старости сіл Трояни, Новодобрянка та Новодесса rish-19.doc (Переглянути онлайн)
20 Про затвердження старости Юр’ївського старостинського округу rish-20.doc (Переглянути онлайн)
21 Про утворення виконавчого комітету, визначення його чисельності, затвердження персонального складу та Положення по виконавчий комітет Добровеличківської селищної ради

rish-21.doc (Переглянути онлайн)

dod-21-1.doc (Переглянути онлайн)

dod-21-2.doc (Переглянути онлайн)

22 Про створення відділу освіти, культури, молоді, туризму та спорту Добровеличківської селищної ради

rish-22.doc (Переглянути онлайн)

dod-22.doc (Переглянути онлайн)

23 Про створення фінансового управління Добровеличківської селищної ради та затвердження Положення про фінансове управління

rish-23.doc (Переглянути онлайн)

dod-23.doc (Переглянути онлайн)

24 Про внесення змін до структури та чисельності апарату Добровеличківської селищної ради та її виконавчих органів

rish-24.doc (Переглянути онлайн)

dod-24.doc (Переглянути онлайн)

25 Про безоплатне прийняття цілісних майнових комплексів закладів освіти, комунальних закладів культури, комунальних установ та іншого нерухомого майна спільної власності територіальних громад сіл, селища та міста Добровеличківського району у комунальну власність Добровеличківської
селищної ради

rish-25.doc (Переглянути онлайн)

dod-25.xls (Переглянути онлайн)

26 Про безоплатне прийняття у комунальну власність майна rish-26.doc (Переглянути онлайн)
27 Про умови оплати праці селищного голови rish-27.doc (Переглянути онлайн)
28 Про затвердження плану діяльності з підготовки регуляторних актів на 2021 рік

rish-28.doc (Переглянути онлайн)

dod-28.doc (Переглянути онлайн)