Офіційний сайт Добровеличківської селищної ради » Сесійна діяльність » Рішення сесії селищної ради » Оприлюднення

Оприлюднення

ДОБРОВЕЛИЧКІВСЬКА  СЕЛИЩНА  РАДА

КІРОВОГРАДСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

Третя  сесія

сьомого скликання

Рішення

«21» січня 2016 року                                                                                    № 33

Про внесення змін

до рішення селищної ради

від  17 грудня 2015р.  № 21

“Про  селищний бюджет 2016 року “

На підставі статті 78  Бюджетного  кодексу України з урахуванням змін,  статті 65 Закону України «Про місцеве  самоврядування в Україні", офіційного висновку фінансового управління :

селищна рада

вирішила :

1. За рахунок залишків, що утворилися станом на 01.01.2016 р.  загального фонду - 393000 грн., спеціального  фонду 68956,30 грн., внести зміни до  видаткової частини  селищного бюджету в сумі 461956,30 грн., визначених у додатках 2,3,5,6  до рішення від 17 грудня 2015 року №  21  «Про селищний бюджет 2016 р.».

2. Встановити профіцит загального фонду селищного бюджету в сумі 230000 грн. та встановити дефіцит спеціального фонду селищного бюджету в сумі  230000 грн.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань бюджету, фінансів, економічного і соціального розвитку, освіти, науки, культури.

Селищний голова                                                                                           І. І. Погрібніченко

dodatok.zip