Офіційний сайт Добровеличківської селищної ради » Соціальний захист » Новини » ОГОЛОШЕННЯ !!!

ОГОЛОШЕННЯ !!!

Маєте добре серце?

Прагнете допомагати дітям?

Виховуєте чи вже виховали власних дітей?...

тоді Вам варто дізнатися про патронат над дитиною.

Патронат над дитиною - нова форма виховання, якою передбачено надання комплексу послуг з тимчасового догляду та виховання  дітей в сім’ях патронатного вихователя.

Дитина проживає в сім’ї патронатного вихователя від 3-х до 6 місяців на період подолання дитиною, її батьками складних життєвих обставин або до прийняття органами опіки та піклування рішення про набуття дитиною статусу дитини-сироти чи дитини, позбавленої батьківського піклування.

Патронатними вихователями можуть бути небайдужі родини, які мають позитивний досвід виховання дітей, відповідні житлові умови для надання послуг з тимчасового догляду, виховання та реабілітації дитини у своєму помешканні, спільно з добровільним помічником з числа членів сім’ї, пройшли курси спеціальної підготовки кандидатів у патронатні вихователі та відповідають іншим вимогам визначеним  у чинному законодавстві.

Один з патронатних батьків має бути безробітним, бо основним місцем роботи стає патронат над дитиною, відповідно йому чи їй нараховуватиметься страховий стаж.

Патронатний вихователь щомісяця отримує грошове забезпечення в розмірі           5-ти прожиткових мінімумів для працездатних осіб та соціальну допомогу на утримання влаштованих дітей, у розмірі двох прожиткових мінімумів на дитину відповідного віку, за кожен місяць її перебування.

Якщо Ви не байдужі до долі дітей, які опинилися в складних життєвих обставинах,  маєте бажання та всі умови у наданні послуги патронату над дитиною,   звертайтеся за консультацією та допомогою в оформленні відповідних документів до Центру надання соціальних послуг  Добровеличківської селищної ради за адресою:

смт Добровеличківка, вул. Незалежності,112 , І пов.

тел. 0988537541,  0977918362